Po dobu uzavření základní školy z důvodu omezení šíření výskytu koronaviru budou žákům zadávány úkoly k výuce v rámci samostudia následujícími způsoby:

Informace o postupu proti šíření nákazy v souvislosti s šířením nového viru COVID-19

Více

Autor: h.ticha Publikováno 5. 3. 2020 8:13

Dětský fotbalový pohár potřetí

Datum konání: 26. 2. 2020

Ve středu 26. 2. 2020 jsme se s dětmi z 1. a 2. třídy opět zúčastnili Dětského fotbalového poháru. Potřetí a prozatím naposled. Hrálo se opět na ZŠ T. G. Masaryka v Třebíči a i tentokrát byla účast týmů velká. Kluci i Sára bojovali ze všech sil a VYHRÁLI 1. místo!

Více

Autor: j.mareckova Publikováno 27. 2. 2020 21:28

Vybíjená

Datum konání: 19. 2. 2020

Dnes se tým dětí ze 3. - 5. ročníku zúčastnil turnaje ve Vybíjené na ZŠ Havlíčkova v Moravských Budějovicích. Po čtyřech odehraných zápasech si děti vybojovaly krásné 3. místo.

Více

Autor: j.mareckova Publikováno 19. 2. 2020 19:12

Dětský fotbalový pohár podruhé

Datum konání: 29. 1. 2020

Ve středu 29. ledna jsme se s chlapci z 1. a 2. třídy zúčastnili 2. kola "Dětského fotbalového poháru" na ZŠ T.G.Masaryka v Třebíči. Kluci bojovali ze všech sil a po sedmi odehraných zápasech se umístili na krásném 4. místě.

Datum konání: 20. 1. 2020

V pondělí 20. ledna žáci 4. a 5. ročníku společně se zástupci České spořitelny "uzavřeli" projekt Abeceda peněz MINI. Po celkovém shrnutí byl dětem udělen Certifikát jako výstupní hodnocení jejich práce při seznamování se s finanční gramotností a s tím, co s ní souvisí.

Více

Autor: j.mareckova Publikováno 21. 1. 2020 22:30

Dětský fotbalový pohár

Datum konání: 18. 12. 2019

V posledních dnech kalendářního roku jsme se s chlapci z 1. a 2. třídy zúčastnili Dětského fotbalového poháru, který se konal ve středu 18. prosince 2019 na ZŠ Masarykova v Třebíči. Jedná se o "sérii" fotbalových zápasů, které probíhají během tří měsíců.