Pět zástupců naší školy vyrazilo do Ostravy na natáčení populárně naučného pořadu České televize "Už tam budem?". V pondělí odpoledne nás čekala cesta vlakem do Ostravy, večerní procházka Ostravou a ubytování na hotelu. Úterý 8.3.

Zápis do 1.ročníku

Více

Publikováno 4. 3. 2022 11:51

Vyšlo nové číslo časopisu

Dnes vyšlo únorové číslo školního časopisu Domamilský blesk. Můžete se těšit na rozhovor s šesťáky, dozvíte se, co je to soutěž Speedmath, kterou naše holky vyhrály, také vás čeká shrnutí ptačího projektového dnu, který proběhl na 1.

Více

Publikováno 28. 2. 2022 17:06

Titul Matematický talent

Naše škola získala jako 1 z 9 škol v České republice titul Matematický talent v mezinárodní matematické soutěži Speedmath a to díky šikovným holkám, které se k němu propočítaly a měly každá více než 4 400 bodů. Holkám moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!

Více

Publikováno 28. 2. 2022 17:01

Rozhovor s našimi florbalovými hvězdičkami :-)

Více

Publikováno 16. 2. 2022 11:58

Finanční gramotnost 1. stupeň

Po školním (prosinec) a okresním (únor) kole, postupuje tým ve složení Claudy - Míra - Tobi do krajského kola Soutěže Finanční gramotnost. Všem patří velká gratulace a přejeme hodně štěstí i dál.

Více

Publikováno 11. 2. 2022 13:06

Florbal - krajské kolo

Datum konání: 9. 2. 2022

Dnes se Maty, Štěpa, Áďa, Ondra, Luky, Mára, Áďa a Kuba snažili ze všech sil "bojovat" v krajském kole ve florbale. V silné konkurenci dalších škol vybojovali 5. místo v kraji, což je úžasné a všem chlapcům patří opět velká gratulace.

Více

Publikováno 9. 2. 2022 19:48

Ptactvo - projekt na 1. stupni

Datum konání: 3. 2. 2022

Na čtvrtek 3. února si pro své spolužáky připravily děti navštěvující ekologický kroužek aktivity zaměřené na naše ptactvo. Během připravených činností se všichni mohli otestovat v paměti, rychlosti, orientaci, spolupráci, poznávání, kvízech,...

Více

Publikováno 8. 2. 2022 21:03

Lyžařský kurz 2022

V neděli 16.1. vyrazilo 30 žáků druhého stupně na lyžařský kurz do Železné Rudy. Na lyžák jsme vyjeli vlakem, po dlouhé cestě jsme se ubytovali a udělali si úvodní poradu před prvním lyžováním. V pondělí jsme vyrazili poprvé na Špičák.

Více

Autor: B. Kabelková Publikováno 23. 1. 2022 14:24

Florbal - okresní kolo

Datum konání: 19. 1. 2022

Ve středu 19. 1. 2022 se osm chlapců z 1. stupně zúčastnilo okresního kola ve florbale. Hoši byli velmi šikovní, "ve skupině" vyhráli a tímpádem postoupili do krajského finále. Všem hráčům patří velká gratulace!