29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Sportovní akce posledních tří týdnů

Sportovní akce posledních tří týdnů

Ve středu 22. listopadu a ve čtvrtek 23. listopadu jsme se zúčastnili florbalových turnajů na ZŠ Horka-Domky v Třebíči. I přes velkou snahu obou týmů se nepodařilo 6.+7. třídě a ani 8.+9. umístit na předních příčkách.

V následujícím týdnu jsme jeli ve středu 29. listopadu na plavecké závody na ZŠ Havlíčkova v Moravských Budějovicích. Nejlépe umístěným žákem naší školy byl Jakub Pléha, který získal nepopulární 4. místo v plaveckém způsobu prsa na 50m.

A v úterý 5. prosince jsme byli v Třebíči na SH Spartak na okresním kole ve florbalu. Týmu, ve složení Adam, Marek, Kuba P., Kuba Š., David, Petr, Šimon a Pavel, se podařilo porazit protihráče z Rouchovan, Jemnice a Hrotovic, vyhrát tak 1. místo a postoupit do krajského finále.

Úplně všem sportovcům patří velká pochvala a gratulace.