Kalendář skrytý

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Malé ohlédnutí zpět ...aneb, co bylo...

Malé ohlédnutí zpět ...aneb, co bylo...Během jarních měsíců bylo "aktivně" i na 1. stupni. Někdy samostatně a někdy dohromady se staršími, aneb, co se ještě nepsalo.. V polovině měsíce března nás navštívil pan fotograf Vojtěch Vlk, který nás seznámil se svojí prací - co obnáší, jak probíhá, čím se zabývá, včetně ukázek svých fotografií. Následující týden měly děti možnost v sokolovně shlédnout sférické kino. Mladší si "užili" program s názvem Tajemství stromů a starší film Tajemství přitažlivosti - ve stopách Alberta Einsteina. Na konci měsíce také proběhlo po delší odmlce školní kolo recitace a výherci každé kategorie jeli zkusit štěstí i do DDM Budík v Moravských Budějovicích.

Duben byl mnohem víc různorodý. Před Velikonocemi si mohly děti ověřit, co o nich ví, případně své znalosti rozšířit během povídání paní učitelky Ferdanové a po něm se postupně střídaly ve všech třídách, aby si něco hezkého na domácí velikonoční výzdobu vyrobily. Celý tento den jsme společně zakončili projektem na téma Voda, který si připravily děti z Ekokroužku. Hned v úterý po Velikonocích zabojoval Tobiáš, Mirek a Claudie o postup do celorepublikového kola ve Finanční gramotnosti a podařilo se.. Den na to jely děti, které vyhrály v přírodovědné soutěži KvíZOOvání do ZOO Jihlava znovu zabojovat a čtvrtek byl pro některé žáky vyloženě sportovní, protože se zúčastnili turnaje ve vybíjené. Ve středu 27. dubna vyrazily dva týmy na fotbalový turnaj McDonald´s Cup do Jaroměřic nad Rokytnou. Oběma týmům se podařilo vyhrát 2. místo. 

VV VV sférické kino
recitace recitace.jpg tvoření
tvoření "voda" "voda"
"voda" "voda" "voda"
"voda" KvíZOOvání KvíZOOvání
kvíZOOvání KvíZOOvání vybíjená
vybíjená McDonald´s Cup McDonald´s Cup

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů