25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Naše úspěchy > 2009/2010

Úspěšná umístění žáků ve školním roce 2009/2010

Dívky 1. místo - postup do kraje , hoši 2. místo 19.11. Stolní tenis - okresní kolo v Hrotovicích - mladší (6. a 7. ročník)

3. a 4. místo v Mini GG "O životě stromů" v Moravských Budějovicích, při příležitosti Dne stromů  20. 10.2009

4. a 11. místo v okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda v Třebíči. Petra Svobodová a Jaroslav Nahodil z 5. ročníku   Petra získala 38 bodů ( z 50 možných) a obsadila čtvrté místo v celkovém hodnocení a zaostala  pouhý bodík za bronzovým stupínkem. Jarda získal 31 bodů a obsadil dělené 11. místo z celkového počtu 200 žáků.

"Upovídaný budík" v Mor. Budějovicích v konkurenci asi 50 recitátorů:

V kategorii 1. a 2. ročníků obsadil Zdeněk Kružík dělené 1. místo a Lenka Klimešová se dělila o 3. místo.V kategorii 3. a 4. ročníků skončila Monika Nahodilová na děleném 3. místě.Kategorii 5. ročníků 1.místo Vítek Špaček, 2.místo Jaroslav Nahodil, 3. místo Lenka Doležalová.

2 x 2.místo v soutěži "Nejen prima vařečka", mladší i starší kategorie

19. 5. Pohár rozhlasu - atletická soutěž družstev v Třebíči -kluci 6. a 7. ročník)

3. místo štafeta, 3. místo Skok do výšky Tomáš Pokorný, 1.místo skok do dálky Jiří Tržil, celkově 7. místo ze 16 škol

Dopravní soutěž: 27.5. 2010   2. místo  Starší družstvo ve složení: Martin Jordánek, Milan Koudelka, Magda Svobodová, Kristýna Kalinová

1. místo  Mladší družstvo ve složení: Petr Štěpán, Rosťa Aipldauer, Petra Svobodová a Eva Koudelková

2. místo v Dopravní soutěži v KK v Jaroměřicích n. Rok. mladší žáci

1. místo v jednotlivcích v KK Petr Štěpán

28. 5. 2010  1. místo v softbale  a postup do krajského kola v  Havlíčkova Brodu