Horní menu

PODĚKOVÁNÍDatum konání:
15.6.2016

Dobrý večer,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala, z celého srdce, že jste se rozhodli pomáhat a v letošním školním roce, který se chýlí ke konci, jste se připojili k víčkosběračům a pomáhali rozšířit sbírku plastových víček na podporu naší cácorky, Stelinky.

Díky intenzivním lázeňským pobytům a léčbě, které díky sbírce můžeme Stelince dopřát, nám pomáháte zlepšovat její zdravotní stav a posouvat hranice jejich možností, krůček po krůčku, kupředu.

Děkujeme Vám a všem zaměstnancům, kteří se podílejí na organizaci sbírky za ochotu, pomoc a podporu, za pomoc se skladováním, motivaci víčkosběračů ke sběru plastových víček. Děkujeme všem žákům, žáčkům, rodičům i dalším rodinným příslušníkům, kteří se sběrem pomáhají.

Poslední svoz, který byl proveden, byl pro nás prozatím rekordním a svezeno bylo neuvěřitelných 1.490 kg plastových víček.

Z výtěžku sbírky byly  dosud financovány doplňky k rehabilitačním pomůckám pro Stelinku (např. pult k jídelní židličce), léčebný pobyt v odborném léčebném ústavu Metylovice v březnu 2016 a v červenci 2016 nás čeká další, letos již druhý lázeňský pobyt v Sanatoriích Klimkovice, kam bylo na úhradu pobytu poukázáno již 50tis. Kč. V současné chvíli penízky ukládáme a šetříme na další lázeňský pobyt. Vyúčtování příjmů za sběr plastových víček i výdajů, které jsme vynaložili, lze sledovat nahttp://stela-rett.cz/#sbr_vek.

Za pomoc jsme Vám nesmírně vděčni.

My i v roce příštím budeme ve sběru víček pokračovat, pokud nás budete chtít podpořit i v roce příštím, budeme moc rádi.

 

S úctou

 

Adriana Štrossová