Autor: m.kabelka Publikováno 28. 6. 2019 11:32

Více

Publikováno 21. 6. 2019 9:37

Úspěch v krajském kole

Datum konání: 6. 6. 2019

Ve čtvrtek 6. června 2019 se ve Velkém Meziříčí konalo krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Naší školu (ale i celé Moravskobudějovicko) reprezentovala dvě družstva, jedno v mladší kategorii a jedno ve starší kategorii. Do krajského kola se probojovala po vítězství v oblastním kole.

Datum konání: 22. 5. 2019

Dopravní soutěže mladých cyklistů se naše škola účastní pravidelně. Ve středu 22. května na oblastním kole v Moravských Budějovicích nás reprezentovalo jedno družstvo mladších a jedno starších žáků, složené vždy ze dvou dívek a dvou chlapců.

Datum konání: 7. 5. 2019

V úterý 7. května se osm žáků 1. stupně zúčastnilo Atletického trojboje v Třebíči. Děti závodily ve dvou týmech a zároveň jako jednotlivci. Soutěžní disciplíny byly - běh na 50 m, hod kriketovým míčkem a skok do dálky. Jako družstva se naši žáci, ve velké konkurenci "velkých" škol, umístili na 17.

Více

Autor: j.mareckova Publikováno 10. 5. 2019 23:41

Stavíme z Merkuru

Datum konání: 9. 5. 2019

Ve čtvrtek 9. května 2019 se žáci naší školy zúčastnili v Jihlavě již 6. ročníku krajské soutěže Stavíme z Merkuru. Letos měla čtyřčlenná soutěžní družstva za úkol postavit podle skutečného vzoru ze známé dětské stavebnice funkční model nákladního automobilu TATRA.

Více

Publikováno 10. 5. 2019 9:50

MC DONALD´S CUP

Datum konání: 6. 5. 2019

K dnešním utkáním v malé kopané nastoupili žáci 1.-3. ročníku v mladší kategorii a žáci 4. a 5. třídy v kategorii starších. I přes velkou snahu všech, se oba týmy umístily na 5. místě.