27 28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > 2. místo ve fotbalovém turnaji McDonalds

2. místo ve fotbalovém turnaji McDonalds

Kluci ze 3., 4. a 5. ročníku skvěle reprezentovali naši školu. V okresním kole fotbalového turnaje obsadili 2. místo. Cesta do Třebíče, kde se konalo okresní kolo, nebyla jednoduchá a vedla přes okrskové kolo v Moravských Budějovicích, kde jsme vyřadili obě "domácí" školy a postopili do dalšího kola. To se uskutečnilo v Třebíči na umělé trávě ZŠ Bartuškova. Zúčastnilo se ho pět škol (ZŠ Tasov, ZŠ Hrotovice, ZŠ kpt. Jaroše Třebíč, ZŠ Výčapy a ZŠ Domamil) a hrálo se systémem "každý s každým". Za suverénem z Tasova jsme obsadili 2. místo, když jsme tři zápasy vyhráli a jeden prohráli. Naše výsledky: Domamil-Hrotovice 2:0 (góly: D. Menčík, D. Řepa), Domamil - Tasov 1:6 (P. Fredan), Domamil - Výčapy 2:1(D. Menčík, A. Špinka), Domamil - kpt. Jaroše 1:0 (D. Menčík). Kluci zaslouží velkou pochvalu za odhodlání, bojovnost a fotbalové umění. Přivezli krásný pohár a měli z tohoto úspěchu obrovskou a nefalšovanou radost.

Reprezentovali: J. Dvořák, M. Řepa, O. Karásek, A. Špinka, D. Menčík, D. Řepa, P. Ferdan, J. Valenta, L. Sláma a v M. Budějovicích ještě A. Blažek, J. Daňhel a O. Cihlář.